Нанесення логотипів на футболки

Нанесення логотипів на футболки – прекрасна ідея для корпоративної уніформи, тому що

Це не дорого

Якщо замовляти завчасно =)

Це не довго

Більшість замовлень видаються протягом тижня з моменту надходження оплати.

Це якісно

Логотип на футболці зазвичай служить весь строк служби самої футболки.

Це не складно

Вам достатньо пояснити, що ви хочете надрукувати, ми все зробимо.

Як замовити футболки з логотипом

Заповніть форму нижче

З вами зв'яжуться

Ви оплатите замовлення

Ми надрукуємо

Безкоштовний розрахунок замовлення

Типові положення логотипу на футболках

Палітра кольорів друку написів на футболках

Футболки з логотипом на замовлення. Приклади.

Друк логотипу на футболках виконується спеціальною плівкою флекс. Плівка ріжеться плоттером по заданому контуру, потім зайві частини плівки вибираються, після чого готовий до друку логотип друкується на футболку під температурою і тиском за допомогою термопресса. Такий логотип з часом не втрачає яскравість, практичний і зносостійкий. Плівки флекс мають фіксовану палітру кольорів. Якщо напис потрібно виконати в кілька кольорів, вони друкуються по черзі.
Також деякі логотипи друкуються плівками флекс для повноколірного друку. Друк виконується спочатку принтером на спеціальній плівці, зайве по контуру вирізається, потім готовий до друку логотип друкується термопрессом на футболку під температурою і тиском.
Для великих тиражів футболок нанесення виконується шовкотрафаретним друком.

Отримання замовлення. Є можливість самовивозу в Києві, доставка новою поштою у відділення або адресна, також можемо відправити вашу футболку на таксі по Києву.

Для вашої хручності на сайті працює безкоштовний онлайн-конструктор футболок, в якому ви можете розмістити ваш логотип на футболці і відразу подивитися як він буде виглядати на різних кольорах і типах футболок.
Кількість кольорів, що використовуються для друку збільшує вартість футболки з нанесенням логотипу, так само на вартість друку впливає розмір нанесення: чим більше – тим дорожче.
Якщо у вас немає часу створювати композицію в конструкторі, просто заповніть контактну форму, з вами зв’яжуться і розроблять макет для друку самостійно, з урахуванням всіх ваших побажань. Враховуйте, що вартість футболки на замовлення зростає, якщо дизайнеру потрібно робити макет для друку, так як його робочий час не безкоштовний.
Найбільш бюджетний варіант зробити футболку на замовлення – скористатися безкоштовним онлайн-конструктором і створити макет для друку самостійно.