Замовити футболку з написом

Замовити футболку з написом - прекрасна ідея для подарунка, тому що

Це не дорого

В середньому така послуга коштує 250-350 гривень за футболку з друком.

Це не довго

Біла або чорна футболка друкується за 15 хвилин, футболки інших кольорів 2-3 дні.

Це якісно

Напис на футболці зазвичай служить весь термін служби самої футболки.

Це не складно

Вам достатньо пояснити, що ви хочете надрукувати, ми все зробимо.

Як замовити футболку з написом

Заповніть форму нижче

З вами зв'яжуться

Ви оплатите замовлення

Ми надрукуємо

Безкоштовний розрахунок замовлення

Типові положення написів на футболках

Палітра кольорів друку напису на футболках

Футболки на замовлення з написом. Приклади.

Друк напису на футболці виконується спеціальною плівкою флекс. Плівка ріжеться плотером по заданому контуру, потім зайві частини плівки вибираються, після чого готовий до друку напис друкується на футболку під температурою і тиском за допомогою термопресса. Такий напис з часом не втрачає яскравість, практичний та зносостійкий. Плівки флекс мають фіксовану палітру кольорів. Якщо напис потрібно виконати в кілька кольорів, вони друкуються по черзі.

Отримання замовлення. Є можливість самовивозу в Києві, доставка новою поштою у відділення або адресна, також можемо відправити вашу футболку на таксі по Києву.

Для вашої зручності на сайті працює безкоштовний онлайн-конструктор футболок, в якому ви можете розмістити ваш напис на футболці і відразу подивитися як він буде виглядати на різних кольорах і типах футболок. Завдяки великому асортименту шрифтів для друку написів на футболках, які попередньо завантажені в конструктор, у вас є не тільки вибір між різними шрифтами, для друку напису якимось одним шрифтом, а доступна можливість використання декількох шрифтів друку на одній футболці шляхом створення композиції із шрифтів .

Кількість використовуваних кольорів друку збільшує вартість футболки з друком напису, так само на вартість друку впливає розмір нанесення: чим більше – тим дорожче.

Якщо у вас немає часу створювати композицію в конструкторі, просто заповніть контактну форму, з вами зв’яжуться і розроблять макет для друку самостійно, з урахуванням всіх ваших побажань. Враховуйте, що вартість футболки на замовлення зростає, якщо дизайнеру потрібно робити макет для друку, так як його робочий час не безкоштовний.
Найбільш бюджетний варіант зробити футболку на замовлення – скористатися безкоштовним онлайн-конструктором і створити макет для друку самостійно.