Замовити світшот з написом

Замовити світшот з написом - прекрасна ідея для подарунка, тому що

Це не дорого

В середньому така послуга коштує 450-650 гривень за світшот з друком.

Це не довго

Друк на світшоті – від 15 хвилин, доступий на кольорах чорний, білий, темно-синій, сірий, яскраво-синій, червоний. Інші кольори 3-4 дні.

Це якісно

Напис на свитшоті зазвичай служить весь срок служби самої речі.

Це не складно

Вам достатньо пояснити, що ви хочете надрукувати, ми все зробимо.

Як замовити світшот з написом

Заповніть форму нижче

З вами зв'яжуться

Ви оплатите замовлення

Ми надрукуємо

Безкоштовний розрахунок замовлення

Типові положення друку на світшотах

Палітра кольорів друку написів на світшотах

Світшоти з написом на замовлення. Приклади.

Друк написів на світшотах виконується спеціальною плівкою флекс. Плівка ріжеться плотером по заданому контуру, потім зайві частини плівки вибираються, після чого готовий до друку напис друкується на футболку під температурою і тиском за допомогою термопресса. Такий напис з часом не втрачає яскравість, практичний та зносостійкий. Плівки флекс мають фіксовану палітру кольорів. Якщо напис потрібно виконати в кілька кольорів, вони друкуються по черзі.

Отримання замовлення. Є можливість самовивозу в Києві, доставка новою поштою у відділення або адресна, також можемо відправити вашу футболку на таксі по Києву.

Для вашої зручності на сайті працює безкоштовний онлайн-конструктор, в якому ви можете розмістити ваш напис на світшоті і відразу подивитися як він буде виглядати на різних кольорах і типах світшотів. Завдяки великому асортименту шрифтів для друку написів, які попередньо завантажені в конструктор, у вас є не тільки вибір між різними шрифтами, для друку напису якимось одним шрифтом, а доступна можливість використання декількох шрифтів друку на одній футболці шляхом створення композиції із шрифтів .

Кількість використовуваних кольорів друку збільшує вартість світшота з друком напису, так само на вартість друку впливає розмір нанесення: чим більше – тим дорожче.

Якщо у вас немає часу створювати композицію в конструкторі, просто заповніть контактну форму, з вами зв’яжуться і розроблять макет для друку самостійно, з урахуванням всіх ваших побажань. Враховуйте, що вартість світшота на замовлення зростає, якщо дизайнеру потрібно робити макет для друку, так як його робочий час не безкоштовний.

Найбільш бюджетний варіант зробити світшот на замовлення – скористатися безкоштовним онлайн-конструктором і створити макет для друку самостійно.

.